jeugdorganisatie vvMeeuwenplaat

BEGELEIDING MEEUWENPLAAT JEUGD 2018-2019
Naam Team E-mail tel.nr Indeling:
Wesley Vos TJC Keepers wesley-knvb@live.nl 06-11782471
Niek Prins TJC fapri2011@hotmail.com 06-34307209
Mitchell Prins Ass TJC mitchell-prins@hotmail.com 06-29981109
Willem Wennekes Mo-15 wennekes1967@gmail.com 06-21715326 2e klasse
Sandjai Nanhoe MO-15 nanhoesan@gmail.com 06-36189616
Grada Westphal MO 15 gwestphal69@gmail.com 06-55264309
Ashna Ramjiawan MO 15 Ashna_Ramjiawan@live.nl 06-14489186
Vacature MO 17
Mahesh Ramjiawan JO 017 1 M.Ramjiawan@outlook.com 06-28902478 4e klasse
Jelle Feenstra JO 017 1 jjf010@hotmail.com 06-34086071
John Prince JO 017 1 Princeademi1@gmail.com 06-85882974
Wesley de Bree JO015 1 wesleydb@gmail.com 06-30305411 4e klasse
John van Dinther JO 015 1 jmavandinther@gmail.com 06-41283917
Karst v.d. Wolf JO015 2 karstvanderwolf@gmail.com 06-13253851 6e klasse
vacature JO015 2
Mitchell Prins JO 013 1 mitchell-prins@hotmail.com 06-29981109 4e klasse
Vinesh Chotoe JO 013 1 pchotoe@gmail.com 06-33353300
Myhrdinn Bouwman JO 013 1 m.bouwman34@upcmail.nl 06-31633618
Marcel Refurm JO 13 2 merenfurm@hotmail.com 06-10840187 5e klasse
Sandro Almeida JO 13 2 sb.almeida253@gmail.com 06-48919836
Sander Nooteboom JO11 1 snootenboom@gmail.com 06-46475935 4e klasse
Hardley Geduld JO 11 1 geduldhm@gmail.com 06-46250096
Roberto Jansen JO 11 2 therock118@msn.com 06-44992197 4e klasse
Ottmaro JO 11 2 Ottmaro_kem@msn.com 06-46857180
vacature JO 11 3 6e klasse
vacature JO 11 3
Darryl Dojosoediro weet nog niet Darryl-d@live.nl 06-55334814
Nick JO 09 1 slanick25@gmail.com 06-36398921 3e klasse
Mortie Susanna JO 09 1 mortie_susanna@hotmail.com 06-30409288
vacature 2 trainers JO 09 2 5e klasse
Nabil Chiadmi JO 09 3 nouric83@hotmail.com 06-39193085 6e klasse
Shailendra Ananbhadoer JO 09 3 shay3983@hotmail.com 06-14452312
Sandro Almeida JO 08 1 sb.almeida253@gmail.com 06-48919836 4e klasse
Wesley de Bree JO 08 1 wesleydb@gmail.com 06-30305411
Aad Meijer KT 09/011 010=4163616
Ron Peute KT 09/011 kamperron@hotmail.com 06-38393867
Myhrdinn Bouwman KT overige m.bouwman34@upcmail.nl 06-31633618
vacature KT overige
Niek Prins Toernooien fapri2011@hotmail.com 06-34307209
Dick Hijman Bestuur/Toernooien dickhijman569@gmail.com 06-10893605
Vacature Weds. Secr.
Hans van Staten voorzitter voorzitter@vvmeeuwenplaat.nl 06-40992651
Marco Gouw 2e V.Z. mgouwmeeuwenplaat@gmail.com 06-51192253
Janny v Essen Ledenadminitratie ledenadministratie@vvmeeuwenplaat.nl 06-42651378
John Breure weet nog niet john.breure@gmail.com 06-39566746