Oproep trainers/leiders bij de jeugdafdeling

ONZE AFDELING JEUGD GROEIT ONGEKEND. EEN AANTAL JAREN GELEDEN HADDEN WE CA. 80 JEUGDLEDEN, NU ZIJN WE BIJNA VERDUBBELD. WE HEBBEN VANAF 13 OKTOBER TOTAAL 14 TEAMS IN DE COMPETITIE. DEZE TEAMS ZIJN ALLEMAAL ZEER COMPLEET, VAN 10 SPELERS BIJ DE PUPILLEN TOT 16 SPELERS PER TEAM BIJ DE JUNIOREN EN OOK NOG EEN MEIDENTEAM, DIE OP WEG IS NAAR EEN 2E TEAM. VOOR AL DEZE TEAMS ZIJN TRAINERS EN LEIDERS NODIG. VOOR ONZE KLEINSTE PUPILLEN J08-1 ZOEKEN WE DRINGEND OUDERS/LEIDERS,
DIE OP ZATERDAG MET DE KINDEREN NAAR DE WEDSTRIJD GAAN.
DE TRAININGEN KUNNEN WE NOG OPVANGEN, MAAR LEIDERS ZIJN GEWENST. DITZELFDE GELDT VOOR ONS NIEUWE J013-3 (ACHTTAL) TEAM, DIE VANAF ZATERDAG 13 OKTOBER IN DE COMPETITIE START. TRAINERS KUNNEN ZICH MELDEN OP MAANDAG OF WOENSDAGAVOND BIJ NIEK PRINS, KANDIDAAT LEIDERS BIJ DICK HIJMAN. U KOMST IS DRINGEND GEWENST EN WORDT ZEER GEWAARDEERD.

DICK HIJMAN
ALG. SECRETARIS,

Comments

comments